Kontakt oss

Telefon: 57 78 89 00
E-post: post@hafs-elektro.no

Postadresse:
Sognefjordvegen 444
5961 Brekke

Opningstid:
Måndag – fredag kl. 7.30 – 15.30

Treng du elektrikar og/eller røyrleggar?
Fyll ut skjemaet, så tar vi kontakt med deg.



Rolf Eide
Dagleg leiar, fagleg ansvarleg
Tlf: 975 05 148
E-post: rolf@hafs-elektro.no

May-Britt Tangenes
Rekneskap og faktura
Tlf: 411 46 958
E-post: may-britt@hafs-elektro.no

Rune Engesæter
Ordremottak og sentralbord
Tlf: 905 76 245
E-post: rune@hafs-elektro.no

Arild Wergeland
Avdelingsleiar Gulen og Hyllestad
Tlf: 977 27 623
E-post: arild@hafs-elektro.no

Katrine Dåe
KHMS- og personalansvarleg
Tlf: 951 99 971
E-post: katrine@hafs-elektro.no

Gjert Dåe
Fagleg ansvarleg elektro
Tlf: 957 65 377
E-post: gjert@hafs-elektro.no

Sigvar Giil
Fagleg ansvarleg elektro
Tlf: 911 48 192
E-post: sigvar@hafs-elektro.no

Tore Høydal
Fagleg ansvarleg rør
Tlf: 951 24 050
E-post: tore@hafs-elektro.no

Eilev Strandos
Elkontrollør
Tlf: 908 28 605
E-post: eilev@hafs-elektro.no

Sven Erik Håland
Serviceleiar
Tlf: 970 37 571
E-post: sven.erik@hafs-elektro.no

Egil Breivik
Saksbehandler rør
Tlf: 979 75 757
E-post: egil@hafs-elektro.no

Erlend Nessen
Serviceleiar næring Solund
Tlf: 480 28 712
E-post: erlend@hafs-elektro.no

Ole Kristian Sekse
EKOM ansvarleg og serviceleiar Solund
Tlf: 970 78 855
E-post: ole@hafs-elektro.no

Ove Wolff
Serviceleiar
Tlf: 918 25 520
E-post: ove@hafs-elektro.no

Kontakt oss

Telefon: 57 78 89 00
E-post: post@hafs-elektro.no


Adresse:
Sognefjordvegen 444, 5961 Brekke

Om oss

HAFS Elektro & Rør AS er din lokale leverandør innan elektroinstallasjon og røyrlegging. Me leverer pålitelige, framtidsretta og konkurransedyktige løysingar.