Kontakt

Kontakt oss

Har du spørsmål kring nokre av tenestene våre?

Sentralbord:
57 78 89 00 

E-post:
post@hafs-elektro.no

Opningstid:
måndag – fredag kl 7:30-15:30

Levering- og besøksadresse Solund:
6924 Hardbakke

Levering- og besøksadresse Hyllestad:
Eidsnesfeltet, 6953 Leirvik i Sogn

Levering- og besøksadresse Gulen:
Sognefjordvegen 444, 5961 Brekke

Levering- og besøksadresse Sløvåg:
Sløvågen 2, 5960 Dalsøyra

Faktura- og postadresse alle avdelingar:
HAFS Elektro & Rør AS
Sognefjordvegen 444
5961 Brekke

Rolf Eide
dagleg leiar, avdelingsleiar og installatør, Solund

Mobil:
975 05 148

E-post:
rolf@hafs-elektro.no

Trond Osland 
serviceleiar, Solund

Mobil:
952 42 485

E-post:
trond@hafs-elektro.no

Jan Ove Steinseth
avdelingsleiar og installatør, Hyllestad

Mobil:
992 88 838

E-post:
jan.ove@hafs-elektro.no

Eilev Strandos 
serviceleiar, Hyllestad

Mobil:
908 28 605

E-post:
eilev@hafs-elektro.no

Arild Wergland 
avdelingsleiar, Gulen

Mobil:
977 27 623

E-post:
arild@hafs-elektro.no

Gjert Dåe
installatør, Gulen

Mobil:
957 65 377

E-post:
gjert@hafs-elektro.no

Sven Erik Håland
serviceleiar elektro, Gulen 

Mobil:
970 37 571

E-post:
sven.erik@hafs-elektro.no

Egil Breidvik 
serviceleiar røyr 

Mobil:
979 75 757

E-post:
egil@hafs-elektro.no

Alf Inge Ynnesdal 
fagansvarleg, røyr

Mobil:
906 06 015

E-post:
alf.inge@hafs-elektro.no

Rune Engesæter
butikk, Gulen

Mobil:
905 76 245

E-post:
rune@hafs-elektro.no

Katrine Dåe 
KHMS- og personalansvarleg

Mobil:
951 99 971

E-post:
katrine@hafs-elektro.no